PROCEDURA PŁATNOŚCI ZAKUPU

•  Płatność przelewem - Zamówioną książkę lub CD prześlemy do Państwa zalecaną - najtańszą formą  poczty wysyłkowej. 

Procedura :

a) Po otrzymaniu od Państwa e-maiila zamówienia wyślemy e-mail z numerem naszego konta z prośbą o wykonanie przelewu. Oraz o odesłanie e-maila potwierdzającego zamówienie.

b) należy przesłać na podane konto wartość zamówionej książki + 7 zł (koszt dostawy pocztowej w Polsce)

Mogą Państwo zamówić więcej niż jedną książkę -- koszt dostawy nie zmieni się.

c) Zamówione książki wyślemy natychmiast, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. Zwykle realizacja przelewu trwa jeden dzień roboczy.

Jeśli nie mają Państwo konta w banku, a w przyszłości chcą korzystać z tej formy płatności, to proszę sprawdzić ofertę banków internetowych: mBank lub Inteligo.

Proszę w e-mailu podać do Państwa numer telefonu kontaktowego.


• Płatność przy odbiorze - zapłata za towary następuje przy odbiorze towaru. Jeśli paczka jest wysyłana pocztą, i dostarczona przez listonosza, należność trzeba wręczyć właśnie jemu. Tak samo, jeśli paczkę dostarcza firma kurierska - płacą Państwo kurierowi przy odbieraniu przesyłki. Jeśli listonosz nie zastał Państwa w domu, i pozostawił tzw. awizo, należy udać się na pocztę i odebrać paczkę w okienku, płacąc należność urzędnikowi poczty.

a) Po otrzymaniu od Państwa e-maiila zamówienia wyślemy e-mail  z prośbą o Państwa adres i numer telefonu, celem potwierdzenia transakcji. Oraz o odesłanie e-maila potwierdzającego zamówienie.

Zapłata przy odbiorze polega na tym, że za towary zamówione w naszej księgarni, płacą Państwo odbierając paczkę.
• Jeżeli paczka zostanie dostarczona przez listonosza, zapłacą Państwo właśnie jemu.

• Jeżeli listonosz nie zastanie Państwa w domu, i zostawi zawiadomienie o nadejściu przesyłki (tzw. awizo), prosimy o udanie się do urzędu pocztowego i odebranie paczki w okienku. Wtedy też uiszczą Państwo należność za wysłane towary.

• Nie ma znaczenia, czy paczkę przynosi listonosz, czy odbierają ją Państwo na poczcie; wysokość zapłaty będzie dokładnie taka sama jak podana przy składaniu zamówienia.

Koszt całości wyniesie  : Koszt książki + koszty kurierskie ok. 20 zł


2003-2004 © by RAV Rafał Werszler; wszystkie zawarte archiwalne i historyczne materiały publikowane są za zgodą rodziny.
Czerpanie korzyści majątkowych z  powielanych materiałów, fragmentów surowo zabronione.
Wszelkie prawa autorskie do umieszczonych prac muszą być uzgodnione pisemnie z rodziną Ks. Prof. Michała Poradowskiego